Dango Dai-klíčenka

26. března 2011 v 14:41 | Moti |  Tvorba
Pokud víte, co je to Animefest a občas zakopnete o jejich stránky, mohli jste postřehnout, že právě probíhá hlasování o klíčenky na rok 2011. A protože sem tento měsíc neudělal nic jiného, o čem bych tu mohl napsat, napíšu teda o klíčenkách.


S přemýšlením, co nakreslit jsem neměl problém. Protože Clannad je jedno z mých nejoblíbenějších anime, vyskakují mi danga naprosto všude. Když jsem přemýšlel nad perníčkama (nedokopal jsem se), sněhulákama (nedokopal se a pak nedokopal počasí), potiskem na tričko (ou, to jsem zrealizoval a měl jsem ho jak na Animefestu, tak Advíku), a nakonec i klíčenkami (na Animefest 2011 … možná).
Protože danga byly jasné, jediné, nad čím jsem mohl přemýšlet, bylo co udělat na ten druhý přívěšek. No … rozhodl jsem se udělat tady danga =oD.

Tyto danga jsem nakreslil jako první. Když si pustíte ending Clannadu, zjistíte, že většinou jsou u sebe poskládaní hlavně horizontálně. Protože je ale klíčenka formát na výšku, byl tento výsledek v podstatě nevyhnutelný. =o)A toto je můj druhý výtvor, na ten jsem velice pyšný. Po tom prvním obrázku jsem prostě ještě furt neměl dang dost a tak jsem jich chtěl víc a víc a víc … až … jsem jich měl takhle moc. =oP

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ruchie Ruchie | Web | 26. března 2011 v 23:10 | Reagovat

ten druhej obrázek prostě miluju a už se těším, až ho budu mít doma jako plagát :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama