I / O

6. února 2011 v 23:34 | Moti |  Manga
Myslím, že přišel čas vám něco říct. Mezi lidmi se pohybují tací, kteří jsou nějakým způsobem jiní. Jsou speciální a nebezpeční. Možná je dokonce někdo takový ve vašem okolí. Mluvím o lidech, kterým by měl zákon odebrat právo vzít do ruky tužku. Ano, mluvím o lidech bez talentu kreslit.
Když už jsem vytáhl na povrch toto zakázané téma, chtěl bych sdělit ještě jednu věc. Patřím k nim. Patřím k lidem, v jejichž rukách se nástroje tvoření stávají nebezpečnými zbraněmi.
A ať máme sebelepší úmysly, pod našima rukama se z představovaných krajin a postav stávají hnusy a monstra.
Dost už ale sebeponižování. Dámy a pánové, příslušníci mého druhu, nezoufejte si. Nyní bych vám chtěl pro zvednutí nálady představit můj vlastní výtvor. První kapitola mé vlastní "mangy", jménem I / O.Řekl jsem první, čímž naznačuji, že mělo být nějaké pokračování a možná že taky bude, ale osobně jsem se už naučil … radši neslibovat. První kapitola mi dala zabrat a hlavně kvůli několikaměsíčním pauzám, mezi chvílemi, kdy jsem si nad to sednul, trvalo sesmolit těch deset stránek trvalo téměř rok (tím téměř myslím, že jsem to stihl asi týden před datem, ve kterém jsem rok před tím začal). Takže i když bych v ní velice rád pokračoval a možná se tak i stane, než měsíční periodikum o tom přemíšlejtě jako … ročním, možná dokonce rovnou považujte projekt za ukončený a jen se nechávejte nepravidelně překvapovat. =oD

Postavy původně vznikly dřív, než nápad udělat s nimi komix. Znázorňují mě (ta čárka nalevo) a Sykyho (to kolečko napravo) a nakreslil jsem nás, abych v pár obrázcích znázornil naše fiktivní setkání, které se kvůli shodě okolností nemohlo uskutečnit. Byla to taková moje kompenzace.
Když se však blížily Sykyho narozeniny (ty loňské) a já přemýšlel, jaký šokující dárek bych pro něj mohl udělat, napadlo mě právě tyto postavy vzít, a jako správnému otaku věnovat naše společné a opět fiktivní manga dobrodružství. (Do jeho narozenin jsem sesmolil první čtyři stránky. Jak dlouho mi trval zbytek … to už jsem se zmínil)
Ještě k názvu … I/O mi přišlo jako taková vtipná vychytávka, ale už teď je to k mému jedinému čtenáři (Syky zdravím, píšu o tobě!) značně nepřívětivé, protože jen těžko říct, jak to číst. Takže v případných debatách používáme IOu, IQ, On/Off, nebo nejpoužívanější, i když s názvem nesouvisející je Velký smrsk, což bylo interní pojmenování před vymyšlením skutečného názvu.:
Tak a pro ty, co se dostali až za uvedení, prosím. Přeji příjemné čtení. (Klasicky, jak se manga čte, zprava doleva)

01:
02:
03:
04:
05:
06:
07:
08:
09:
10:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ruchie Ruchie | 21. února 2011 v 5:26 | Reagovat

geniální :-D :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama