Gal Gun

9. listopadu 2010 v 2:16 | Moti |  Games
Zmínil jsem se zde o jedné hře jen pro PS3, jedné multiplatformní a tak by možná nebylo špatné se zmínit pár slovy také o nějaké té exkluzivní hře pro X Box 360 …


Tím titulem bude (jak je již napsáno v názvu) originálně pojatá first person light gun střílečka Gal Gun. Na jejímž začátku dojde k drobné shodě okolností. Na jednom místě se totiž vyskytne hlavní hrdina hry Tenzou a pak postava andělky v zaučení, která v den své absolventské zkoušky omylem do hlavní postavy vystřelí amorův šíp.
To na jedné straně vytváří nepopíratelné plus neodolatelné přitažlivosti, na straně druhé však přináší drobný háček: jakmile den skončí a účinky vyprchají, je Tenzou odsouzen k doživotní samotě a neschopnosti si najít jakoukoliv slečnu.
Gal Gun screen
Než se tak tedy stane, musí vyhledat partnerku svého života a vyznat jí svou lásku. To však nebude jednoduché, protože mezi ním a … čtyřmi vyvolenými adeptkami na pozici "ta pravá" … leží armáda, jeho šarmem poblázněných, slečen, odhodlaných vyznat se ze své lásky.
Jejich překonání je, jak jinak, náplní těch střílecích částí hry. Zde se snažíte zabránit dívkám se zatemněnou myslí, vyznat jejich city k vám (vyznání je ve hře cosi co vás zraňuje.) K jejich zneškodnění používáte speciální … "techniku", nazývanou "pheromon shot" (feromonová střela). Po zásahu touto střelou … jak to říct … je daný cíl, za doprovodu lehce eroticky znějícího vyjeknutí, paralyzován návalem příjemných pocitů. =oP


Což vývojáře přivedlo k zavedení dalšího zajímavého prvku a to je takzvaná "mamka jde - obrazovka" ("Mama Kita Gamen","Mom Has Come Screen"), kdy se po zmáčknutí nějaké konkrétní klávesy místo původní hry objeví něco takovéto:
Gal Gun 8Bit screen
Mě osobně se z trailerů a informací hra jeví jako vtipná a originální. Protože však hra Gal Gun je momentálně ohlášená pouze pro X Boxy 360, náš vztah se nejspíš nikdy nerozvine dál, než na úroveň platonické lásky.


UPDATE: Zrovna dnes, kdy tento článek spatřil světlo světa, museli pochopitelně přijít i nové informace a vyžádat si drobné doplnění. Microsoft tři měsíce před vydáním hry asi snědl nějakou morální kaši, nebo já nevím co a žádá změny ve hře. Důvodem jsou nejspíš často viditelné kalhotky.
Takže aby nakonec ze hry nevylezl koncept vážně a objektivně zainteresovaných mentálně zralých slečen v zimní soupravě, které budou důstojně navrhovat hlavní postavě možnou vidinu společného soužití, na což on je bude odrážet správnou kombinací citlivých gest a frází a vyjednávat spíše přátelský vztah, nebo výchovně-vzdělávací spolupráci pro budoucí čas jejich společné školní docházky. Poněvadž on tak nějak vnitřně, intuitivně a podloženě pouze hlasem svého srdce, cítí, že někde venku na něj čeká spřízněná duše a on, i přes to, že neví kdy nebo kde se s ní potká, jí musí být věrný. Místo finálního bosse pak budou muset spolu překonat svatební obřad (pochopitelně plně v souladu s jejich vírou), a než se spustí opona jednou, dvěma pusinkami počnou dítě. =oP

Použité informace a obrázky jsou ze serveru:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama