Říjen 2010

Malicious

26. října 2010 v 19:30 | Moti |  Games
Hlavní postava - mužská verze
Když jsem dopsal předchozí článek, získal jsem úžasnou záminku vyplavit do těla spoustu hormonů, vytvářející ve mně pocit štěstí a uspokojení z dokončené práce. Od té doby v každé volné chvilce jen přemýšlím nad tím, o čem napsat, abych si znovu vytvořil příležitost poplácat se po ramenní a říct si, jaký jsem to pašák.

Dnes jsem narazil na obrázek modrého panďuláčka stojícího na boční stěně jakési vznášející se pevnosti vysoko nad zemí. A zaujal mě dost na to, abych se teď snažil zaujmout já vás.


Catherine

24. října 2010 v 3:49 | Moti |  Games
Catherine600
Už je to nějakou dobu, co jsem si povídal se Sykym o firmě ATLUS, vývojářské a vydavatelské firmě, která má na svědomí slušnou řadu titulů. Takovou však nejopěvovanější je herní série s názvem Persona. No a já mu povídal, že mi přijde, jak kdyby se Atlus zaseknul,,úmyslně se vyhýbal next-gen konzolím a docela jasně si tím vytvářel svůj prostor, kterého se hodlá držet.
Při dnešním brouzdání internetem jsem však narazil na překvapení, které celou mojí představu nechalo absolutně a nemilosrdně zmizet. Dozvěděl jsem se totiž o hře Catherine, jejíž největším poutačem je právě heslo: "První next-gen hra od tvůrců Persona série."
Krom této věty a informace, že vývojáři a celý Atlus si od hry docela dost slibují, jsem se příliš nedozvěděl. Což je o to víc šokující, vzhledem k tomu, že datum vydání v Japonsku je už tuto zimu.