Červenec 2010

Advík - čtvrtek (den druhý)

31. července 2010 v 0:35 | Moti |  Reporty
Advík - čtvrtek (den druhý)
Den druhý znamená, že již musela proběhnout noc první. A protože píšu tento report znamená, že jsem ten sirvival zážitek, který člověku změní celý život, přežil. Jestli někde spí Advík, tak určitě ne ve stanu. Protože … to není cool. =oD A pokud spí ve stanu, tak určitě nespí v tom mém, protože to by tam nejspíš nebyla taková KOSA!!!.
Jinak hledání Advíka včera nezaznamenalo vůbec žádný pokrok. Chodil jsem na přednášky, chodil po chodbách, chodil jsem na záchod, chodil od stanu a ke stanu, chodil sám, chodil se Sykym, chodil s hloučkem úplně cizích lidí, protože byli natolik zaměstnání prožitkem sami sebe, že úplně zapomněly, že někdo možná nebude chtít jít jejich pohodářským cool tempem a bude je chtít radši obejít a spěchat na přednášku. Ať jsem však hledal kdekoliv, cedulka s jménem Advík mě prostě neminula.
Kde všude jsem však skutečně ve čtvrtek hledal? No … tady:
Ve stanu, na záchodě, ve sprchách, v čítárně, na AMV smršti, znova ve stanu, na minidoporučeních, přednáškách Zástupy superhrdinů, Visual novely, Fenomén pokémon her, Slice of life, pak dále znovu na Laser game, ještě na singstar, pak všude možně po chodbách a dalších záchodech.
...

Advík - středa (den první)

29. července 2010 v 8:04 | Moti |  Reporty
Advík. Když jsem poprvé slyšel toto jméno, zeptal jsem se … "Kdo to je?", "Proč bych ho měl znát?" Během týdne se těchto otázek vyrojilo celé tisíce, ale ani jedna nebyla zatím zodpovězena. Ať je Advík kdokoliv, určitě bych ho měl znát, určitě bych ho měl poznat, protože ať se koukám kamkoliv, je to hvězda českých otaku, na kterou lidé často vzpomínají a těší se, až se s ní všichni za rok setkají.
Při mém pátrání jsem narazil na jeho oficiální fanouškovské stránky advik.cz. Po načtení, jsem byl překvapen: Advík, je vlastně žena (pokud je tedy Advík ta slečna v záhlaví stránky). Pak jsem však našel nakreslenou ještě jednu postavu, to byl očividně muž. Ať už žena nebo muž, tak oba rozhodně vypadají jako Francouzi. Nejspíš je ale Advík muž, rád se oblékající jako žena.
No, abych ale neodbíhal k polemice nad Advíkovím pohlavím, co je důležité, tak že na tomto fanouškovském serveru neustále mluvili o nějaké akci, konající se v Praze. Nejsem si jistý, jestli je to tak velká akce, že si zaslouží Advíkovu přítomnost, nebo je to akce na jeho počest. Rozhodl jsem se tam však vydat a s Advíkem se setkat. Smutnou správou však zatím je, za celý tento středeční program jsem z něj neviděl ani chlup (možná přijede až zítra)
...