Balík ze zahraničí

2. června 2010 v 22:24 | Moti |  Manga
krabice

Po přibližně dvou a půl dnech nepřetržitého zápasení se spánkem jsem vylezl z jeskyně zvané Scala. Slunce mě na okamžik oslepilo a já znovu začal vnímat své tělo. Byl jsem zesláblý, třepali se mi ruce, oči jsem měl opuchlé a nutně jsem potřeboval žvýkačku. Přesto jsem se cítil jako vítěz. Na animelist jsem si mohl přidat 6 položek, v ruce držel 3 srolované plakáty a v tažce jsem měl hromadu odznáčků. Počkat … hromadu odznáčků? … Pro ty jsem přece nejel? Měli tu být obchodníci z širého okolí a já si před animefestem nashromáždil přes tři tisíce, abych zde nakoupil figurky a především MANGU, které se tady jinak moc sehnat nedá.
Příležitost jsem ale nedostal. V herním koutku sice byla jedna krabice, ze které jsme s kamarády vyrvali, co se nám líbilo, ale tak nějak to stále nebylo ono.

Dojel jsem tedy domů, na den usnul a po probuzení jsem byl nejen plný síly, ale také odhodlání. Odhodlání si tu mangu sehnat, i kdyby to znamenalo jí vykšeftovat ze zahraničí.
A tak dnes, necelý měsíc od vzniku té myšlenky u nás zazvonil zvonek. Vykouknu ven a tam promočený známý pošťák, držící krabici a i bez rentgenového zraku jsem věděl, co mi nese…
Bylo to toto, moje první objednávka mangy ze zahraničí:
v řaděJinak zdravím, já jsem Moti a vítám vás na mém "Blogu vycházejícího slunce". Je to zvláštní začátek, ale chtěl jsem využít hned první příležitosti sem něco napsat. Do budoucna plánuji například podrobný tutoriál, jak nakupovat z amazonu a co všechno to pro vás znamená no a … snad mě po tom napadne zase něco dalšího.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Veroline Veroline | E-mail | 1. prosince 2011 v 17:06 | Reagovat

Ahoj, prosímtě, když už máš nějaké zkušenosti se zbožím ze zahraničí, kolik tě stálo navíc "poštovné" aspol? a odkud ti to prislo? zajimala by mě právě cena. prosím konktaktuj na email.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama