Červen 2010

Ó Anime

3. června 2010 v 13:31 | Moti |  Anime
Anime, ó anime!
Jak těžko tě občas sháníme.
A naše matky pak viníme,
že nežijeme v cizině.

Ó anime, díky, díky, arigato!
Pak sice nemáme čas, ale sereme na to.
A víme, že ne každý má na to,
chápat tě a sledovat tak často.

Ó Ó anime! Včera jsem tě viděl zas.
potom zaspal a do školy nešel v čas.
avšak díky tobě se mi teď žije snáz.
A taky před jídlem říkám itadakimasu.

Ó Ó Ó ÓÓÓ Anime!!
Noví díl Naruta mě nikdy nemine.
Rodina jen čeká, kdy toto období pomine.
S kamarádem však z tebe jen víc a víc dojíme.

Anime. Zrovna když ses mi zjevilo ve spánku.
Dokoukal jsem vše staré a mám už jen pár airingů.
Avšak ani jeden z nich nestojí za zmínku.
A tak jsem přešel na mangu.

Balík ze zahraničí

2. června 2010 v 22:24 | Moti |  Manga
krabice

Po přibližně dvou a půl dnech nepřetržitého zápasení se spánkem jsem vylezl z jeskyně zvané Scala. Slunce mě na okamžik oslepilo a já znovu začal vnímat své tělo. Byl jsem zesláblý, třepali se mi ruce, oči jsem měl opuchlé a nutně jsem potřeboval žvýkačku. Přesto jsem se cítil jako vítěz. Na animelist jsem si mohl přidat 6 položek, v ruce držel 3 srolované plakáty a v tažce jsem měl hromadu odznáčků. Počkat … hromadu odznáčků? … Pro ty jsem přece nejel? Měli tu být obchodníci z širého okolí a já si před animefestem nashromáždil přes tři tisíce, abych zde nakoupil figurky a především MANGU, které se tady jinak moc sehnat nedá.
Příležitost jsem ale nedostal. V herním koutku sice byla jedna krabice, ze které jsme s kamarády vyrvali, co se nám líbilo, ale tak nějak to stále nebylo ono.

Dojel jsem tedy domů, na den usnul a po probuzení jsem byl nejen plný síly, ale také odhodlání. Odhodlání si tu mangu sehnat, i kdyby to znamenalo jí vykšeftovat ze zahraničí.
A tak dnes, necelý měsíc od vzniku té myšlenky u nás zazvonil zvonek. Vykouknu ven a tam promočený známý pošťák, držící krabici a i bez rentgenového zraku jsem věděl, co mi nese…
Bylo to toto, moje první objednávka mangy ze zahraničí:
v řaděJinak zdravím, já jsem Moti a vítám vás na mém "Blogu vycházejícího slunce". Je to zvláštní začátek, ale chtěl jsem využít hned první příležitosti sem něco napsat. Do budoucna plánuji například podrobný tutoriál, jak nakupovat z amazonu a co všechno to pro vás znamená no a … snad mě po tom napadne zase něco dalšího.